[طراحی و توسعه وب سایت شخصی، تجاری، فروشگاهی و...]

برای داشتن سایتی جذاب و جاودانه باید از قالب‌های عمومی خارج شد و خلاقیت را جایگزین پیروی از مد کنیم. با استاندارد‌های Responsive ، Creativity ، SEO ، Speed ، Interactions و Development طرحی خلق کرد که همراه با آموزش، امنیت و پشتیبانی یک سایت پرپازدید، پرفروش و رنک بالا به مشتری راحتی و آسودگی خیال را تقدیم نمود. مراحل طراحی با بررسی و تحقیق، نمونه سازی اولیه، طراحی و برنامه نویسی، سئو و درنهایت تحویل تکمیل می شود. یکسال گارانتی، پشتیبانی یکساله رایگان، 30% تخفیف بازطراحی و... دلیلی بر انتخاب ماست.

[طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن ios اندروید موبایل]

با تحلیل و بررسی پروژه سپس انجام طراحی توسط گروه فنی و عیب‌یابی، اپلیکیشن تحویل نهایی و پشتیبانی می‌شود. مهم‌ترین عوامل برنامه نویسی آندروید و برنامه‌نویسی ios تهیه ساختار مدون و یکپارچه در قالب چندین موتور قدرتمند برای تهیه و تولید اپلیکیشن می‌باشد. برنامه‌نویسی آندروید و برنامه نویسی ios به‌صورت کاملاً Native و در محیط برنامه‌نویسی جاوا و Objective-c صورت می‌گیرد. طراحی خلاق و زیبا جدا از الگوهای آماده با به‌روزرسانی مطمئن می‌تواند اپلیکیشن با اعتماد از دیدگاه مشتری و بازدیدکننده ایجاد کند.

[سئو قالب، سئو کلمات کلیدی، افزایش سرعت، ریسپانسو و...]

برای ما رقابت تنها یک معنا دارد‌، رقابت یعنی ما برترین باشیم و دیگران با ما رقابت کنند. در فرآیند بهینه سازی وبسایت توسط تیم متخصص سئو، تمامی استانداردهای مورد نظر موتورهای جستجو در وبسایت شما رعایت می شود،‌ مواردی از قبیل Google Page Speed، W3C Html، Sitemap،Robot.txt و … که می توانند علاوه بر ایجاد فضایی دلنشین و سریع برای کاربر، شما را در مدیریت بهتر سئو سایت و جلب توجه موتورهای جستجو یاری رسانند.

[طراحی گرافیکی لوگو، بنر، تیزر، کارت ویزیت، قالب psd و...]

هنر، طرح و خلق یک اثر با به‌کارگیری دانش و ابزار باعث ساخت یک اثر جذاب و صحیح با توجه به بازار و شناخت سلیقه‌ها می‌شود. طراحی لوگو، کارت ویزیت، کاتالوگ، گواهینامه و سایر اسناد گرافیکی باذوق هنرمند خلاق اثری ماندگار به‌جای می‌گذارد که زمان همیشه سعی بر درک آن دارد.خلق رابطه‌های گرافیکی شامل نماد و رنگ و... روی محور موضوعی خاص دور از هرگونه سرقت اطلاعاتی نیازمند یک پیمانکاری باتجربه و اصیل است.